Zalety współpracy z Oriflame

Zalety bycia konsultantką Oriflame

Kobiety, które postanowiły wejść głębiej w branżę kosmetyczną i zostać konsultantkami Oriflame w dużej większości są bardzo zadowolone ze swojego wyboru. Jakie wymieniają główne powody, dla których naprawdę warto spróbować tego zajęcia? Jakie są główne zalety konsultingu Oriflame?

Po pierwsze, zarobki. Kwestia ta pojawia się już na początku, bo to ona jest kluczowa. Przystępujemy przecież do programu Oriflame z zamiarem realnych zysków finansowych. Jeśli wykażemy się handlową żyłką, możemy zarobić tu naprawdę nieźle. Dodatkowym walorem Oriflame, który pozwala na jeszcze skuteczniejsze podniesienie zarobków, jest system premii, bonusów i promocji.

Po drugie, elastyczność pracy. Konsultantki Oriflame to często kobiety mające jednocześnie inne zajęcia, na przykład wychowywanie dziecka, pracę na etacie, studiowanie, itp. Dlatego głównym kryterium wyboru zajęcia dodatkowego jest wśród nich możliwość swobodnego dopasowania godzin pracy. Z Oriflame nie ma z tym najmniejszego problemu. Tu nikt nam niczego nie narzuca, to od nas zależy, jak długo i jakimi sposobami chcemy pracować.

Po trzecie, szereg przywilejów dla konsultantek. Ten atut pracy w Oriflame przemawia zwłaszcza do tych kobiet, dla których kosmetyki stanowią prawdziwe hobby lub nawet pasję. Pracując z Oriflame mamy dostęp do szerokiej wiedzy z dziedziny kosmetyki i kosmetologii. A to za sprawą specjalnie organizowanych szkoleń. Na takich zajęciach dowiadujemy się tajników wykonywania makijaży, poznajemy specyfikę poszczególnych preparatów, zaznajamiamy się z nowościami rynkowymi. Możemy też testować różne kosmetyki. Kolejnym przywilejem konsultantki jest dostęp do szerokiej gamy próbek, dzięki którym o danym kosmetyku możemy dowiedzieć się znacznie więcej niż z opisu katalogowego.

Skorzystaj z formularzu Oriflame po prawej stronie portalu
- dołącz do nas.

Zalety współpracy z Oriflame
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Strona niezależnej konsultantki Oriflame. Kupuj i sprzedawaj naturalne kosmetyki.