Jak zostać konsultantką Oriflame?

5.jpg

Współpraca z firmą Oriflame to otwarcie się na wiele konkretnych i potencjalnych możliwości. Jednak aby z nich skorzystać, konieczne jest rozpoczęcie współpracy zgodnie z wymaganiami firmy. Jak więc zostać konsultantką marki Oriflame?

Żeby zostać konsultantką Oriflame trzeba spełnić kilka podstawowych wymogów. Pierwszym z nim jest osiągnięcie 18 roku życia lub 16, pod warunkiem, że rodzice wyrażą zgodę na współpracę dziecka z Oriflame. Obowiązkowe jest także posiadanie polskiego obywatelstwa. Jeśli powyższe warunki zostaną spełnione, można przystąpić do procesu podejmowania współpracy w charakterze firmy Oriflame. Sam proces rekrutacyjny odbywa się najczęściej poprzez zapraszanie przez obecne konsultantki znajomych osób do podjęcia współpracy z Oriflame. Takie rozwiązanie jest o tyle korzystne, iż zaprzyjaźniona, czy znajoma osoba w sposób sprawny pomoże przebrnąć nowej osobie przez proces rejestracyjny oraz w sposób jasny wyjaśni zasady współpracy z firmą, jak również korzyści, które są z tym związane.

Istnieje również możliwość samodzielnej rejestracji za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie Oriflame, w przypadku braku znajomości konsultanta. Za pośrednictwem strony dołącza się do tzw. klubu Oriflame, a następnie nowej osobie przydzielany jest tzw. sponsor, czyli wcześniej opisana osoba, która ma wprowadzić nowego konsultanta w świat przygody z Oriflame, wyjaśnić tajniki współpracy, pomóc złożyć pierwsze zamówienie etc. Sponsor przydzielany jest oczywiście z tego samego regionu geograficznego, co nowo zarejestrowana w klubie osoba. W przypadku jakichkolwiek problemów, niejasności lub pytań, zadaniem każdego Sponsora jest odpowiedź i pomoc w zrozumieniu wszystkich niezbędnych dla profesjonalnego wypełniania zadań elementów. Samo bycie konsultantką nie należy do wyjątkowo trudnych zadań, ale zwłaszcza na początku może być nie do końca jasna w niektórych aspektach. Nabyte doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów, może w przyszłości zaprocentować np. w przypadku chęci otwarcia własnej działalności gospodarczej.

Jak zostać konsultantką Oriflame?
1 vote, 5.00 avg. rating (98% score)
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Strona niezależnej konsultantki Oriflame. Kupuj i sprzedawaj naturalne kosmetyki.