Jak znaleźć dobrego konsultanta Oriflame?

Jak znaleźć dobrego konsultanta Oriflame?

Oriflame to firma, która rozprowadza swoje kosmetyki za pośrednictwem sieci konsultantek w całym kraju. W zasadzie zostać taką konsultantką jest niebywale łatwo – wystarczy chcieć. Jednak chcąc zamawiać dobre kosmetyki z tej firmy warto znaleźć odpowiednią konsultantkę, czyli taką, która wie, co sprzedaje. Jeżeli w waszym otoczeniu jest kilka takich dziewczyn (co jest dość częste) łatwo możecie sprawdzić, która z nich jest najlepsza.

Po pierwsze będzie to dziewczyna, która sama korzysta z kosmetyków Oriflame i wie o nich naprawdę sporo, może Wam polecić najlepsze z nich i nie będzie Wam wmawiała, że wszystkie są super.

Po drugie dobra konsultantka powinna mieć próbki kosmetyków, zwłaszcza jeśli chodzi o zapachy perfum, czy szminki. Dzięki temu zanim zdecydujecie się na zakup możecie wypróbować dany kosmetyk i same przekonać się, czy odpowiada on Waszym potrzebom.

Po trzecie taka osoba będzie zainteresowana Waszą opinią, będzie pytała co sądzicie o danym kosmetyku i czy dobrze Wam się go używa. Dzięki temu poszerza ona swoją wiedzę na temat produktów, które oferuje i może lepiej doradzać innym.